2420/619
Kai Nielsen (f. Svendborg 1882, d. Frederiksberg 1924)
Model. Sign. Kai Nielsen, No. IV. Med bronzestøberimærke. Guldpatineret bronze. H. 8.
Almindelig patina.
Vurdering
Hammerslag
33 bud
1136317 | ||
101183 (Autobud) | ||
1136317 | ||
101183 (Autobud) | ||
1136317 | ||
101183 | ||
1003050 | ||
512527 (Autobud) | ||
1003050 | ||
512527 (Autobud) | ||
1003050 | ||
512527 (Autobud) | ||
828795 | ||
512527 (Autobud) | ||
828795 | ||
512527 (Autobud) | ||
828795 | ||
512527 (Autobud) | ||
897727 | ||
512527 | ||
918112 | ||
920941 | ||
828795 (Autobud) | ||
920941 | ||
828795 | ||
953358 | ||
875261 | ||
609892 | ||
828795 | ||
843491 | ||
889831 | ||
897727 | ||
1008156 |