CoBrA
2420/735
Carl-Henning Pedersen: Fad af porcelæn dekoreret med stjerne og fugl. Sign. CHP 1994. 51 x 41. D2
Vurdering :
15.000–20.000 DKK Ikke solgt
2421/511Lyngby
Henry Heerup: Ansigt. Usign. Sandsten. 38 x 24.
Vurdering :
20.000–25.000 DKK Næste bud:
2422/520Lyngby
Corneille: Oiseau. Sign. (præget) Corneille, stemplet 84/100, 2005. Grønpatineret samt poleret bronze. H. 47.
Vurdering :
30.000–40.000 DKK Næste bud: Dit bud:
2422/662Lyngby
Henry Heerup: Uden titel. Usign. Rød granit. H. 20. B. 33. D. 14.
Vurdering :
20.000–25.000 DKK Næste bud:
2422/686Lyngby
Carl-Henning Pedersen: Figur. Sign. chp, 26/35. Bronze. H. 17.
Vurdering :
12.000–15.000 DKK Næste bud: Dit bud: