2420/​1274

Chanel

Toilettaske af sort delvist quiltet læder med gyldne beslag, kort hank, et lynlås rum med en indvendig lomme og sort læderfor. H. 12 x B. 20 x D. 14 cm. 1996–1997.

Original æske og carte d'authenticité medfølger.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser på læder. Lidt støv på indvendig for i bund. Alle mål er cirkamål.

Vur­dering

5.000 DKK

Hammerslag

4.200 DKK

12 bud

Tidspunkt Byder Bud
1076671 (Autobud) 4.200 DKK
886135 4.000 DKK
1076671 (Autobud) 3.800 DKK
886135 3.600 DKK
1076671 (Autobud) 3.400 DKK
886135 3.200 DKK
1076671 3.000 DKK
886135 2.900 DKK
1128505 2.800 DKK
1107707 2.700 DKK
908848 2.600 DKK
1107707 2.500 DKK