328/46
Orbea. OIZ. Mountainbike med Shimano gear. Mål fra centrum af din racercykels krank til sadelrøret 54,5.cm.
Dette katalognummer sælges på begæring af advokat, forsikringsselskab eller offentlig myndighed.
Fremstår med brugsspor, herunder ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Hjul punkteret? Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Tvangssalg, 1. maj 2024
Vurdering
Hammerslag
17 bud