2419/958
Ubekendt design
Bordlampe af messing. 1930–40'erne. H. 43.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Skærm med mindre buler og skævhed. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
Hammerslag
25 bud