2420/72
Et par tulipanstager af tin, balusterformet stamme opsat på firesidet fodstykke. 19. årh. H. 21,5. (2)
Trykkede lysmanchetter og fodstykker. Ridser og mærker. Fremstår med alders- og brugsslitage. Rester af stearin.
Vurdering
Hammerslag
3 bud
857147 | ||
863188 | ||
857147 |