2420/1270
Taske af bordeaux læder med gyldne beslag, justerbar skulderstrop, en udvendig baglomme, tre indvendige lommer og bordeaux stof for. H. 20 x B. 25 x D. 7 cm.
Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Nogle ridser på læder. Alle mål er cirkamål.
Vurdering
Hammerslag
20 bud
851063 | ||
1068558 | ||
851063 | ||
1121685 | ||
851063 (Autobud) | ||
1121685 | ||
851063 (Autobud) | ||
1121685 | ||
851063 (Autobud) | ||
1121685 | ||
851063 (Autobud) | ||
1121685 | ||
851063 | ||
899340 (Autobud) | ||
851063 | ||
899340 (Autobud) | ||
851063 | ||
899340 | ||
120196 | ||
1155826 |