2420/1282
“Noe” taske af brunt monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, justerbar hank, et rum med snorelukning og brunt stof for. H. 33 x B. 32 x D. 18 cm.
Fremstår med synlige tegn på alders- og brugsslitage. Slitage, ridser og krakelering på læderbesætninger. Slitage på hjørner, herunder to huller. God stand indvendig. Alle mål er cirkamål.
Vurdering
Hammerslag
13 bud
1038184 | ||
1135191 | ||
1038184 | ||
1033662 | ||
1038184 | ||
1033662 | ||
1038184 | ||
1033662 | ||
1038184 | ||
1086398 | ||
1038184 | ||
1135191 | ||
1038184 |