2419/638
Kaspar Bonnén (f. København 1968)
Uden titel. Tre kompositioner. Sign. KB 23, 616/700. Litografi i farver. Bladstørrelse 60×40. Uindrammet.
Dette emne er belagt med kunstnerafgift.
Intet at bemærke.
Vurdering
Hammerslag
6 bud