2420/71
Dansk flisebord af bemalet træ, plade med fliser af fajance dekoreret i blåt. Rokoko form, 19. årh.s midte. H. 79. B. 91. D. 65.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Vurdering
Hammerslag
3 bud
1067519 | ||
1103329 | ||
880100 |