2420/162
Moser vase af transparent og pink krystalglas, kantet balusterform med forgyldt dekoration. Ca. 1900. H. 23.
Fremstår med almindelig alders- og brugsslitage. Slitage på forgyldning ved øverste kant.
Vurdering
Hammerslag
11 bud
260502 | ||
99716 | ||
260502 | ||
99716 | ||
260502 | ||
99716 (Autobud) | ||
260502 | ||
99716 | ||
260502 | ||
99716 | ||
260502 |