2419/295
Barok kandelaber af forgyldt bronze, stamme i form af havfrue holdende to lysarme. Med inskription. 18. årh. H. 29. B. 22,5.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Vurdering
Hammerslag
13 bud
53529 | ||
224748 (Autobud) | ||
53529 | ||
224748 (Autobud) | ||
858084 | ||
224748 (Autobud) | ||
858084 | ||
224748 (Autobud) | ||
858084 | ||
224748 (Autobud) | ||
858084 | ||
224748 | ||
858084 |