2419/346
Kaffeservice af sølv, bestående af kaffekande, kande, sukkerskål og flødekande. Cohr, 20. årh.s midte. Vægt ca. 1275 g. H. 8–25,5. (4)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag
5 bud