2419/296
Et par stager af forgyldt bronze, støbt med trepasford i form af løver, stamme med bladværk, lysholder med vædderhoveder. Cirka 1900 H. 23. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Vurdering
Hammerslag
49 bud