2419/1268
“Randonnee GM” taske af monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, to justerbare stropper, et rum med en indvendig lynlås lomme og brunt stof for. Navneskilt medfølger. H. 46 x B. 32 x D. 15 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Slitage og ridser på læderbesætninger. Alle mål er cirkamål.
Vurdering
Hammerslag