2419/77
Kinesisk skab af poleret elemtræ. 19. årh.s slutning. H. 202. B. 100. D. 52.
Restaureret. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 6. maj 2024
Vurdering
Hammerslag