2420/685
Erik Varming (f. Vejle 1942)
Uden titel. Sign. EV 89. Bronze monteret på base af sten. 16×11×14.
Dette emne er belagt med kunstnerafgift.
Almindelig patina.
Vurdering
Hammerslag
4 bud
803686 | ||
1017714 | ||
1154353 | ||
803686 |