2419/20
Dansk Rokoko lampetspejl i ramme af forgyldt træ med to svungne lysarme af messing. 18. årh.s midte. H. 75. B. 42.
Restaureret. Brugsslitage. Ridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag
11 bud